Leasing motocykli


Leasing motocykli to świetna alternatywa na sfinansowanie skutera, motoru lub quadu dla potrzeb Twojej firmy jak również do celów prywatnych.


Leasing motocykli krok po kroku


 1. Wybierz motocykl
 2. Weź fakturę pro-forma na swoją firmę
 3. Wyślij ją do nas mailem wraz dokumentami firmy
 4. Otrzymasz atrakcyjną ofertę finansowania
 5. Podpisujesz umowę
 6. My rejestrujemy i ubezpieczamy motocykl
 7. Odbiór motocykla

Przedmioty w leasingu motocykli:


 • Motocykl
 • Skuter
 • Skuter wodny
 • Skuter śnieżny
 • quady

Leasingować możemy nowe i używane motocykle do lat 8. W dzisiejszych czasach mamy zbyt dużo samochodów i tak jak niektóre kraje np. Włochy sektor motocykli dynamicznie się rozwija. Toyota opracowała motocykl, który nie zależnie od pogody możemy go użytkować w związku z faktem że posiada dach. Dodatkowym atrybutem jest to że to motocykl elektryczny osiągający prędkość do 60 km/h a dzięki naładowanym bateriom pokonamy trasę do 50 km.

Na naszych oczach tworzy się przyszłość aby prowadzić ten motocykl wystarczy mieć ukończone 18 lat, nie potrzebujemy żadnych licencji i prawa jazdy. Trójkołowiec będzie można wypożyczać tak jak do tej pory wypożyczaliśmy rowery. Wystarczy się zarejestrować i korzystać. Leasing motocykli ułatwi dostęp do innowacyjnych rozwiązań gdzie podróż praktycznie może być bez kosztowa jeśli będziemy ładować w publicznych stacjach dostępu.


Zapraszamy do kontaktu


KONTAKT


Siedziba główna
ul.Niepodległości 12A
32-400 Myślenice
GrupaDFQS.pl