Kredyt gotówkowy


Kredyt gotówkowy to najbardziej popularny rodzaj kredytu wśród naszej oferty to właśnie kredyt gotówkowy zwany potocznie a tak naprawdę to pożyczka kredytowa, dlaczego pożyczka bo jest na dowolny cel.

Podstawą uzyskania tej formy finansowania jest zdolność kredytowa, którą wyliczamy  na podstawie wykazanych przez Ciebie zarobków, stałych zobowiązań, a także sytuacji rodzinnej.


Korzyści kredytu gotówkowego:


 • kredyt od 1000 do 500 000 zł
 • uproszczone procedury
 • kredyt na prognozy dla firm
 • okres od 6 do 150 mc
 • oferta wybierana z 24 banków
 • bez zabezpieczeń

Kredyt gotówkowy – maksymalne finansowanie


Kwota o jaką możemy się starać to kwota do 250 ooo zł oraz dla klientów VIP sięga aż do 500 000 zł bez zabezpieczeń twardych.


Okresy kredytu gotówkowego


Większość banków oferuje kredyty gotówkowe od 6 do 84 mc. Grupa DFQS ma również w ofercie banki które oferują na okres 120 i 150 mc. kredyt gotówkowy

W przypadku kredytów o małych kwotach, banki przeważnie nie wymagają żadnych zabezpieczeń (wystarczy posiadać zdolnością kredytową). Przy większych zobowiązaniach, najczęstszym zabezpieczeniem jest weksel (ułatwiający bankowi egzekucję wierzytelności), a także ubezpieczenie kredytu lub poręczenie osób trzecich.


Rodzaje zabezpieczeń kredytów gotówkowych


Zabezpieczenia twarde to głównie nieruchomość lub samochód ewentualnie polisy na życie lub lokaty.

Zabezpieczenia miękkie to weksel, poddanie sie egzekucji, poręczenia osób trzecich.


Kredyt gotówkowy – 3 wygodne możliwości spłaty:


 • Spłata jednorazowa- oznacza to, że zobowiązujemy się do spłaty kredytu w wyznaczonym w umowie terminie, lub też podczas wypowiedzenia umowy kredytowej. Jeśli decydujesz się na taką formę spłaty swojego zobowiązania musisz liczyć się z tym, że jest to duże obciążenie dla Twojej płynności finansowej w zależności od kwoty zaciągniętego kredytu.
 • Spłata ratalna- jest to najczęściej wykorzystywana forma spłaty kredytu, gdyż polega na uiszczaniu rat tytułem spłaty kredytu.kredyt gotówkowy
 • Spłata anuitetowa –jest to najwygodniejsza forma spłaty przy kredytowaniu budownictwa mieszkalnego, uiszczanie należności czyli spłata odsetek i kapitału zostaje rozdzielona proporcjonalnie i jest dokonywana po roku, warto zaznaczyć, że uiszczane kwoty mają równą wartość. kredyt gotówkowy 

Ze względu na okres wykorzystania, a także spłaty kredytu wyróżniamy:

 • Kredyt krótkoterminowy ( do 1 roku)
 • Kredyt średnioterminowy (od 1 do 5 lat)
 • Kredyt długoterminowy (powyżej 5 lat)

 Kredyt gotówkowy – co oferujemy?


 1. Gotówka na dowolny cel już od 6,90%
 2. Uproszczone procedury do 150 000 zł.
 3. Atrakcyjne oprocentowanie.
 4. Do 500 000 PLN pod weksel.
 5. Możliwość wyboru okresu kredytowania.
 6. Łatwa odnawialność kredytu –jeśli regularnie spłacasz raty dajemy Ci możliwość łatwego odnowienia kredytu, o jeszcze bardziej atrakcyjnym oprocentowaniu

 Masz wątpliwości?


Kompletnie nie masz pojęcia jak zrobić pierwszy krok?

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową, a także sprawdzić jaką kwotę kredytu otrzymasz?

A może nie wiesz do którego banku lub instytucji zgłosić się o pomoc?

Nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zadbają o to, aby dobrać kredyt odpowiedni do Twoich potrzeb!

KONTAKT


Siedziba główna
ul.Niepodległości 12A
32-400 Myślenice
GrupaDFQS.pl