Leasing samochodów


Leasing samochodu

Najbardziej powszechną formą zakupu auta dla firm pod względem kosztowym i podatkowym jest leasing samochodów. Umowa może być na auto nowe lub używane do 12 lat, jeśli wybierzemy uproszczone procedury transakcji , to decyzje odnośnie umowy otrzymamy nawet w 48 godziny od momentu mailowego przesłania dokumentów.

Leasing samochodów jest możliwy dla firm oraz osób prywatnych w formie konsumenckiej. Ponadto nasi klienci mogą zdecydować się również na wynajem długoterminowy z niską ratą, który działa w formie dzierżawy.

PROMOCJA – kredyt do 600 000 zł – decyzja w 24h

 • na dowolny cel
 • bez wpłaty własnej
 • działalności gospodarcze i spółki cywilne
 • okres do 120 mc

Warunki umowy – leasing samochodów

 • wpłata od 1 % do 45 %
 • wystarczy aby firma działała 1 dzień
 • okres od 24 do 84 mc
 • uproszczona procedury
 • rabaty na nowe auta do 20 %

Jak rozkładany jest kapitał – leasing samochodów:Leasing operacyjny


Podlega on opłacie wstępnej w przedziale od 1 do 45 %. Natomiast decydując się na elastyczny okres spłaty, którego okres trwania wynosi od 24 miesięcy nawet do 7 lat możesz wykupić dzierżawiony przedmiot. Korzystający nie musi się jednak na taki zakup zdecydować, dlatego finansujący najczęściej proponuje mu bardzo atrakcyjną cenę wykupu, która często wynosi 1 %. Ponadto istnieją również dzierżawy pojazdów, których cena wykupu może wynieść nawet 40 %.


Leasing niska rata


Jeśli brakuje Ci pieniędzy na opłatę wstępną, to tego rodzaju oferta jest dla Ciebie. Łączy ona w sobie leasing samochodów w opcji niska rata z wynajmem, najczęściej nie wymaga udziału wstępnego lub opłata, którą należy uiścić jest bardzo mała. Tego typu dzierżawa może trwać od 24 nawet do 60 miesięcy. Decydując się na skorzystanie z tej oferty w ratach będą zawarte nie tylko koszty eksploatacyjne, ale również opony zimowe i inne akcesoria. Po zakończonym okresie dzierżawy klient ma kilka opcji: może zwrócić auto, wykupić je– płacąc całość od razu lub rozkładając na raty. Istnieje jeszcze możliwość wykupu na podstawie wartości rezydualnej, którą oblicza się na podstawie pierwotnej wartości produktu i jego ceny po okresie użytkowania.


Leasing samochodów na kilometry


Ta opcja opiera się na opłacie wstępnej oraz obowiązkowej wartości rezydualnej. Na czym polega? Opłata bezzwrotna wynosi od 1 – 45 %, natomiast okres dzierżawy jest przewidziany na czas od 24 do 60 miesięcy. Jednak osoba, która zdecyduje się na taki rodzaj dzierżawy musi mieć świadomość, że wykup auta po jej zakończeniu jest obowiązkowy. Ponadto kierowca przez cały okres umowy nie płaci opłat serwisowych, ale musi uiścić odpowiednią sumę za GPS i abonament. Zastosowanie nawigacji w pojazdach pozwala na dokładne zmierzenie ilości przejechanych przez niego kilometrów, dlatego też ten rodzaj leasingu samochodowego obejmuje pojazdy osobowe, ciężarowe, a także ciągniki.


5 kroków do wyjechania autem – leasing samochodów


 1. Wybór odpowiedniego samochodu
 2. Wysłanie dokumentów na maila CEIDG / KRS i skan dowodu osobistego
 3. Decyzja w ciągu 2 dni i podpisanie umowy
 4. Ubezpieczenie auta
 5. Odbiór samochodu

Atuty w leasing samochodów niska rata:


 • możesz jeździć wybranym przez siebie autem
 • każda rata obejmuje również koszty eksploatacji oraz serwisu
 • sam możesz zdecydować jak długo chcesz jeździć tym autem
 • raty, które płacisz stanowią koszt przychodu, który uzyskasz
 • od naszej firmy Grupy DFQS otrzymujesz atrakcyjne rabaty

Leasing samochodów – opis


To najczęściej wybierana forma zakupu pojazdu, do wyboru mamy kilka rodzajów dzierżawy jak na przykład operacyjna to bardziej forma wynajmu samochodu, stosowana głównie w przypadku nowych pojazdów oraz tych z pełnym podatkiem VAT. Dotyczy ona również klientów indywidualnych i dla nich dostępna jest w formie konsumenckiej, a drugą formą dzierżawy auta jest rodzaj finansowy porównywany bardziej do kredytu i pożyczki.


Najważniejsze korzyści – leasing samochodów


 • Niska opłata wstępna od 1 %
 • Uproszczone procedury
 • Firma może funkcjonować 1 dzień
 • Raty równe, malejące, sezonowe
 • Długie okresy leasingu nawet do 84 mc.
 • Bezpłatna karta flotowa z rabatem na paliwo
 • Leasing w walutach PLN, EURO, CHF, USD
 • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe
 • Umowę możemy podpisać w Twojej siedzibie

Porównanie leasing samochodów


Forma finansowania LEASING KREDYT WYNAJEM LEASING
Rodzaj finansowania operacyjny bankowy długoterminowy na kilometry
wartość 100 000 zł 100 000 zł 100 000 zł 100 000 zł
wpłata 10 % 10 % 10 % 10 %
okres 36 mc 36 mc 36 mc 36 mc
rata 2 710 zł 2 850 zł 1 365 zł 500 + 1250 zł
wykup 1 % 0 % 50 % 40 %

Teraz leasing samochodu dostępny również dla osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej w formie tradycyjnej lub w formie wynajmu długoterminowego, jak również na kilometry.Wymagane dokumenty:


Procedura Uproszczona
działalność gospodarcza Wypis CEiDG + skan dowodu osobistego
spółki prawa handlowego KRS + skan dowodu osobistego
Procedura Uproszczona
działalność gospodarcza

Wypis CEiDG + skan dowodu osobistego

Pit 36 za ostatni rok

KPiR narastająco za aktualny okres

spółki prawa handlowego

KRS + kopia dowodu osobistego

Bilans i RZiS za rok poprzedni oraz okres bieżący


Rodzaje – leasing samochodów


Leasing samochodów operacyjny – ta oferta skierowana jest do osób, które chcą, żeby wydatki przeznaczone na dzierżawione pojazdy mogły być uwzględnione w kosztach prowadzonych działalnościach gospodarczych. Kupujący, który zdecyduje się na amortyzację pojazdu musi mieć świadomość, że wartości rat oraz odpisów amortyzacyjnych nie są od siebie zależne. Wpłata początkowa w leasingu operacyjnym wynosi od 1 do 45 % i musi być ustalona na okres od co najmniej 24 miesięcy do 8 lat. Należy jednak pamiętać, że odpisy amortyzacyjne dotyczą aut osobowych, których równowartość nie przekracza 20 tysięcy euro.

Leasing samochodów finansowy – w tej ofercie raty podzielone są na dwie części – kapitałową oraz finansową, a wpłata początkowa wynosi od 1 do 90 %. Korzystający może uwzględnić w kosztach odsetki oraz odpisy amortyzacyjne wynoszące maksymalnie do 20% w skali roku. Takie odsetki odprowadza się od kwoty netto dzierżawionego przedmiotu, a amortyzacja pojazdów może się odbywać do kwoty wynoszącej 20 tysięcy euro.

Pożyczka leasingowa na samochód– naszym klientom oferujemy również pożyczki leasingowe z atrakcyjnym oprocentowaniem, które być mogą przeznaczone tylko na zakup środków trwałych. Okres na jaki można zaciągnąć taką pożyczkę wynosi od 6 miesięcy do 7 lat. Wpłata początkowa wynosi od 1 do 90%, a korzystający z pożyczki od razu staje się właścicielem przedmiotu.


Zapraszamy do kontaktu


KONTAKT


Siedziba główna
ul.Niepodległości 12A
32-400 Myślenice
GrupaDFQS.pl